foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but /2016_2017/piekarnia is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

20170406 123623

Od zarania dziejów, wszyscy Polacy mieli zawsze szczególny szacunek do chleba. W dzisiejszych czasach należy pielęgnować piękną tradycją i pamiętać o tym, że szacunek dla chleba jest tak naprawdę szacunkiem dla życia.

Takie wartości kształtowali uczniowie klasy pierwszej i trzeciej podczas warsztatów w piekarni państwa Stasiaków w Klementowicach, dnia 06.04.2017 r.

 

Najpierw uczniowie zwiedzili piekarnię, w której poznali zasady produkcji dobrego i zdrowego pieczywa. Dowiedzieli się na czym polega ciekawa, ale dość trudna praca piekarza. Oczywiście najciekawszym działaniem dla uczniów było własnoręcznie wykonanie, z wcześniej przygotowanego ciasta:  chałki, ślimaka, rogalika oraz bułeczki według własnego pomysłu. W nagrodę uczniowie otrzymali wypieczone bułeczki, które zabrali ze sobą do domu. Wycieczka wzbogaciła dzieci w nowe umiejętności, wiadomości i dostarczyła wielu wrażeń.

 Serdecznie dziękujemy Rodzicom uczennicy klasy I Ali Stasiak za goszczenie nas w piekarni.

                                                                                          Uczniowie  i  Wychowawcy

{gallery}/2016_2017/piekarnia{/gallery}

Contribute!
Books!
Shop!

2019 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved