foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 20190616 130820 20190616 130820

W słoneczne niedzielne popołudnie 16 czerwca 2019r. odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców. Tego dnia w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy, która ogarnęła nie tylko dzieci, lecz także rodziców, babcie, dziadków, nauczycieli…

Na uczestników czekały liczne atrakcje. Imprezę rozpoczęła część artystyczna – nasze przedszkolaki zaprezentowały kilka układów choreograficznych do wybranych piosenek, czym zjednały sobie serca publiczności. Podobne wrażenie wywarł również występ uczniów klas I – III przygotowany specjalnie na tę okazję. Przybrał on formę koncertu życzeń dla mamy i taty. W dalszej części widzowie mogli zobaczyć pokazy Zespołu Tańca Ludowego  z ZSA w Klementowicach oraz grupy tanecznej SONDER z Kurowa.

Następnie dzieci zostały zaproszone do różnorodnych gier i zabaw prowadzonych przez animatorów Czekolada Kids z Puław. Wiele frajdy sprawiły wspólne tańce, zawody z chustą animacyjną, wyścig zwierzątek czy przeciąganie liny. Różnorodność zaplanowanych atrakcji spowodowała, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Starsze dzieci i młodzież zainteresował pokaz motocykli i wozu strażackiego. Radości nie było końca, gdy okazało się, że uczestnicy mogą ochłodzić się przy kurtynie wodnej rozstawionej przez strażaków. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także loteria fantowa, w której każdy los wygrywał, a za symboliczną kwotę można było zdobyć atrakcyjne nagrody. Na zakończenie spośród jej uczestników wylosowano szczęśliwca, który mógł wrócić do domu rowerem - była to główna wygrana loterii.

Oczywiście nikt nie wyszedł z festynu głodny! Zadbali o to rodzice, którzy przygotowali barek z przepysznymi ciastami, wyborny bigos, kiełbaski z grilla oraz popcorn. Oprócz tego można było skosztować regionalnych przysmaków przyrządzonych przez gospodynie ze Stowarzyszenia „Kobiety Razem”.

Tak bogata oferta festynu możliwa była dzięki darczyńcom i sponsorom. Nie da się ukryć, że impreza należała do udanych. Dostarczyła mnóstwa emocji i radości, o czym świadczył nieznikający z twarzy uczestników uśmiech. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego święta - rodzicom, w szczególności p. B. Bajnóg, M. Samorek i B. Bieleckiej, sponsorom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Podziękowania składamy także uczestnikom i gościom, którzy poprzez swoją obecność przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Contribute!
Books!
Shop!

2020 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved