foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

classroom

Zwracamy się z prośbą do wszystkich uczniów klas IV – VII o podjęcie samodzielnej nauki w czasie, gdy nie będzie lekcji w szkole. 
Wszyscy uczniowie klas IV – VII posiadają i korzystają w czasie lekcji informatyki z kont na platformie elearningowej Google Classroom – classroom.google.com

Na platformie zostały dodane inne przedmioty szkolne (oprócz informatyki, która już była).

Aby dołączyć do zajęć należy zaakceptować otrzymane zaproszenia.

Dla przypomnienia:                                              

      Login: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.     (login w formacie: imię kropka nazwisko - bez polskich znaków diakrytycznych)

      Hasło: (znane doskonale uczniom)

            Na platformie nauczyciele naszej szkoły będą zamieszczali zadania i prace (głównie powtórkowe) do samodzielnej pracy. Za pośrednictwem platformy można również zadawać pytania nauczycielom i skorzystać z ich pomocy. Jest możliwe również utworzenie spotkania online – na żywo z transmisją obrazu i dźwięku – po uprzednim uzgodnieniu terminu.

            Zachęcamy do logowania się na platformę Google Classroom i śledzenia informacji zamieszczanych przez nauczycieli.

Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny.

    W razie problemów z zalogowaniem do platformy proszę o kontakt: za pomocą maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Contribute!
Books!
Shop!

2020 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved