Oferta ubezpieczenia dziecka COMPENSA

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

compensa sp

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ubezpieczenia dziecka NNW przekazaną przez firmę COMPENSA.                                                                     

OFERTA

Według naszej opinii jest to jedno z najlepszych tego typu ubezpieczeń na rynku pod względem zapisów w ogólnych warunkach umowy.

Dlaczego?

działa 24 godziny na dobę na terenie całego świata (obejmuje również wycieczki zagraniczne, gdyby nastąpił nieszczęśliwy wypadek, nie dotyczy jednak to zwrotu kosztów leczenia za granicą).

- zawiera bardzo ważną klauzulę wypłaty odszkodowania, nawet gdy nie został orzeczony uszczerbek na zdrowiu (jest to niemal gwarancja wypłaty odszkodowania praktycznie w każdym przypadku, gdy po wypadku mamy ślad jakiegoś leczenia czy wizyty na SOR).

- zawiera klauzulę refundacji poniesionych kosztów:

a) wizyt lekarskich i badań zorganizowanych "prywatnie", a także zakupu leków, maści, kremów, środków opatrunkowych, gipsu miękkiego etc.,

b) nabycia (lub wypożyczenia) nierefundowanych przedmiotów ortopedycznych, takich jak: stabilizatory, ortezy, buty ortopedyczne etc, kule, wózki inwalidzkie,

c) prywatnie zorganizowanego procesu rehabilitacji powypadkowej.

- obejmuje również wypłatę za pobyty w szpitalu w wyniku CHOROBY (warunek: pobyt trwający min. 3 dni).

- pozwala zrefundować koszty zakupu np. okularów jeżeli zostały zniszczone podczas wypadku (nie musi on powodować trwałego uszczerbku na zdrowiu)

 

Uprzedzając pytanie: jeżeli zawieramy polisę dla kilku dzieci, to dla wszystkich wybieramy ten sam wariant, natomiast jeżeli chcemy ubezpieczyć dzieci w różnych wariantach, należy wystawić oddzielne polisy.

 
UWAGA! Ubezpieczenie będzie obowiązywało od dnia następnego od zawarcia polisy.

Dodam, że przy wystawianiu polisy w kroku po "Podsumowaniu" pierwsze 4 zgody należy zaznaczyć na TAK, a pozostałe można zaznaczyć na NIE

 

Drogi rodzicu, pamiętaj, że w razie wypadku SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ (Tel.691 125 732), aby uzyskać wszelkie informacje i POMOC co zrobić, aby jak najlepiej wykorzystać to ubezpieczenie i wszystkie przysługujące Ci świadczenia powypadkowe, jakie daje ta polisa.

 

UWAGA WAŻNE

W wariancie "C"(171zł) pomimo sumy ubezpieczenia 100 tys zł (1000 zł za 1%) kontuzje, które będą orzeczone do 10% trwałego uszczerbku na zdrowiu będą wypłacane 400 zł za każdy procent - przykładowo uraz palca = 1% SU odszkodowanie zostanie wypłacone w wysokości 400 zł. 
 
W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny na numer 691-125-732.
Pozdrawiam,
Karol Nowak
tel.: 691 125 732