foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

                      IMG 20221020 094627

          W ubiegłym tygodniu udało się nam zorganizować warsztaty profilaktyczne dla uczniów klas młodszych i starszych. Zajęcia z uczniami poprowadziła pani psycholog Agnieszka z Centrum Edukacji i Profilaktyki w Krakowie.

          Uczniowie klas I- IV wzięli udział w warsztatach „Przemoc werbalna- słowa ranią przez całe życie”. Uczestnicy zajęć pracowali w parach i w grupach. Uczniowie zastanawiali się, w jakich miejscach dochodzi do sytuacji, w których krzywdzimy innych, co czują osoby pokrzywdzone i do kogo możemy się zwrócić w sytuacji przemocy.

          Uczniowie klas V- VIII uczestniczyli w spotkaniu „Uzależnienie od substancji psychoaktywnych ( alkohol, e- papierosy, papierosy, narkotyki, dopalacze) – profilaktyka”. Biorący udział w warsztatach mieli okazję porozmawiać, czym są uzależnienia, w jaki sposób można się uzależnić, dlaczego ludzie się uzależniają , jak zachowują się osoby uzależnione i w jaki sposób można im pomóc.

          Warsztaty profilaktyczne udało nam się zorganizować dzięki bardzo dobrej współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kurowie i Gminnemu Zespołowi Interdyscyplinarnemu do spraw Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Kurowie.

Serdecznie dziękujemy za pokrycie kosztów naszych warsztatów! J

                                                                                                     Pedagog szkolny

                                                                                                           

Contribute!
Books!
Shop!

2022 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved