foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

001

7 marca 2023 r. razem z klasą VII oraz p. Renatą Chołaj i p. Emilią Sikorą pojechaliśmy do Lublina.

Pierwszym punktem naszej wycieczki był Wydział Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Uczestniczyliśmy tam w pokazach chemicznych. Dzięki nim przypomnieliśmy sobie wiadomości zdobyte w młodszej klasie, ale także nauczyliśmy się nowych rzeczy. Pokazy prowadzili bardzo mili wykładowcy, którzy żartowali z nami, ale przede wszystkim mądrze i ciekawie opowiadali. Przeprowadzali różne doświadczenia i eksperymenty, uświadamiając nam, że chemia towarzyszy nam na co dzień.                                                    

Kolejnym punktem była lekcja WF w Strefie Wysokich Lotów. Zajęcia rozpoczęliśmy od rozgrzewki. Następnie trenerzy naszej grupy organizowali nam różne konkurencje np. przejście wyznaczonej trasy parkour, runda chowanego lub trafienie piłką do celu. Chłopcy uczyli się robić salto. Wszyscy, łącznie z naszą wychowawczynią, bardzo dobrze się bawiliśmy.

Trochę zmęczeni, ale zadowoleni z zabawy ruszyliśmy do kolejnego punktu naszej wycieczki, czyli galerii Felicity. Na miejscu mogliśmy wspólnie zjeść posiłek. Następnie o godz. 15.20 poszliśmy na seans filmu „Creed III”. Był on bardzo ciekawy, trzymający w napięciu. Chętnie obejrzałabym go ponowie, myślę, że pozostali uczestnicy również.

Pod szkołę wróciliśmy około godz. 19.00. Wszystkim dopisywał dobry humor. Wycieczka bardzo mi się podobała i liczę na więcej takich wyjazdów.

                                                                                   Julia Stasiak, klasa VIII

Contribute!
Books!
Shop!

2023 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved