foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 

340368446 963374238010725 3448415295096866264 n

Tuż przed świętami w naszej szkole odbył się Charytatywny Kiermasz Wielkanocny, który został zorganizowany w ramach akcji Twój Dar Serca dla Hospicjum. W jego przygotowanie włączyli się wszyscy uczniowie i nauczyciele naszej szkoły.                                                 

Dzieci chętnie zaangażowały się w pomoc, czym dały wyraz swojej wrażliwości, solidarności i otwartości na potrzeby drugiego człowieka. Klasa I z wychowawczynią p. Marią Członką przygotowała ciastka i baranki z masy solnej, chętni uczniowie z klas II, III i VIII z pomocą p. Moniki Jędrychowskiej i p. Moniki Kałdonek upiekli i ozdobili mazurki w kształcie wielkanocnych jaj, klasa III z wychowawczynią p. Lidią Mańką i p. Moniką Jońską przygotowała przepyszne babeczki. O odpowiedni wystrój w te święta zadbali uczniowie klasy IV i VII z p. Renatą Chołaj i p. Agnieszką Lesiewicz, przygotowując jaja decoupage, natomiast chętne dzieci na zajęciach świetlicowych z panią Katarzyną Mędrek stworzyły oryginalne stroiki wielkanocne. Niektórzy zaangażowali się jeszcze bardziej - Paulinka i Wiktoria Bajnóg, Paweł Szachtsznajder oraz p. Monika Kałdonek upiekli pyszne babki, ciastka i inne słodkości. Do przygotowania kiermaszu włączyły się także osoby spoza naszej społeczności – p. Grażyna Stasiak podarowała wielkanocne ozdoby własnoręcznie wykonane na szydełku. Dziękujemy!

Dzięki hojności Uczniów, Rodziców, Nauczycieli i Pracowników szkoły oraz solidarnemu współdziałaniu możemy pochwalić się ogromnym sukcesem – udało nam się zebrać 1790 zł, co w połączeniu z kwotą uzyskaną ze sprzedaży palm daje 2348 zł. Pieniądze te zostały przekazane na konto Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję - zarówno tym, którzy zaangażowali się w jej przygotowanie, jak i kupującym. Jesteśmy dumni z naszych uczniów, którzy tak ochoczo i bezinteresownie włączyli się w przygotowanie oraz przeprowadzanie kiermaszu.

Bardzo cieszymy się, że możemy pomóc!

Dobro wraca!

                                                                                                           Organizatorzy

Contribute!
Books!
Shop!

2023 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved