Sylwester Byzdra
Kategoria:

027                             

W grudniu w naszej szkole odbyły się dwa kiermasze charytatywne. Ich celem było uwrażliwienie na potrzeby innych oraz zbiórka pieniędzy na rzecz chorych. Do akcji włączyli się uczniowie, nauczyciele i rodzice.                                       

Czytaj więcej: Akcja charytatywna na rzecz Hospicjum w Puławach
Sylwester Byzdra
Kategoria:

 stroik

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, czas radości i miłości. Ze świętami związanych jest wiele tradycji. Jedną z nich jest wysłanie kartek świątecznych. Najpiękniejsze z nich to te własnoręcznie wykonane.

Celem konkursu jest szeroko pojęta edukacja plastyczna i kulturowa. Konkurs ma także sprzyjać pobudzeniu wyobraźni oraz kultywowanie tradycji w okresie Świąt Bożego Narodzenia, a także wyrażanie nastroju i uczuć związanych ze świętami.

Czytaj więcej: KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ
Sylwester Byzdra
Kategoria:

zim3

Szanowni Państwo

W załączeniu przesyłamy informacje o zimowisku dla dzieci rolników, organizowanym przez Stowarzyszenie im. Teresy Kras we współpracy z Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

 Otrzymaliśmy decyzję Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników o otrzymaniu dofinansowania dla kilkuset dzieci. Mamy już wiele zgłoszeń, pozostało nam jeszcze trochę wolnych miejsc.

Zimowisko w Białym Dunajcu to m.in. zajęcia narciarskie z instruktorem, wyjście do aquaparku, wycieczki do Zakopanego, zabawy na śniegu, dyskoteki, konkursy i wiele innych zajęć. Otrzymaliśmy decyzję Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników o otrzymaniu dofinansowania dla kilkuset dzieci. Ponieważ nasze wakacyjne i zimowe wyjazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem rolników i mamy już wiele zgłoszeń na ten turnus, więc zapraszamy do szybkiej rezerwacji miejsc telefonicznie lub mailowo.

 Prosimy więc o szybką rezerwację miejsc telefonicznie lub mailowo – liczy się kolejność zgłoszeń.

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo – Wychowawczych im. Teresy Kras ul. Kościelna 5a/1, 20-307 Lublin, www.stowarzyszenie-kras.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (0-81) 746 19 85 wew.2

Czytaj więcej: Zimowisko dla dzieci rolników w Białym Dunajcu
Sylwester Byzdra
Kategoria:

 

jesie 

W naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „Barwy jesieni”, zorganizowany przez K. Mędrek, którego celem było zachęcenie uczniów do aktywności twórczej, pobudzenie wyobraźni i kreatywności w wykorzystaniu różnych środków wyrazu.

Komisja wyłoniła następujących laureatów:

I miejsce – Agnieszka Staszek

II miejsce – Jan Figiel

III miejsce – Klaudia Wrzesińska

Wyróżnienie – Anna Jóźwicka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 😉