foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

zim3

Szanowni Państwo

W załączeniu przesyłamy informacje o zimowisku dla dzieci rolników, organizowanym przez Stowarzyszenie im. Teresy Kras we współpracy z Caritas Diecezji Drohiczyńskiej.

 Otrzymaliśmy decyzję Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników o otrzymaniu dofinansowania dla kilkuset dzieci. Mamy już wiele zgłoszeń, pozostało nam jeszcze trochę wolnych miejsc.

Zimowisko w Białym Dunajcu to m.in. zajęcia narciarskie z instruktorem, wyjście do aquaparku, wycieczki do Zakopanego, zabawy na śniegu, dyskoteki, konkursy i wiele innych zajęć. Otrzymaliśmy decyzję Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników o otrzymaniu dofinansowania dla kilkuset dzieci. Ponieważ nasze wakacyjne i zimowe wyjazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem rolników i mamy już wiele zgłoszeń na ten turnus, więc zapraszamy do szybkiej rezerwacji miejsc telefonicznie lub mailowo.

 Prosimy więc o szybką rezerwację miejsc telefonicznie lub mailowo – liczy się kolejność zgłoszeń.

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Oświatowo – Wychowawczych im. Teresy Kras ul. Kościelna 5a/1, 20-307 Lublin, www.stowarzyszenie-kras.pl, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. (0-81) 746 19 85 wew.2

Czytaj więcej: Zimowisko dla dzieci rolników w Białym Dunajcu

Contribute!
Books!
Shop!

2023 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved