• k1
  • k2
  • k3
  • k4
  • k5
  • k6

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

 kolej

Uczniowie z klasy II wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Akcja Bezpieczeństwo” organizowanym w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II”. Zadaniem konkursowym było nakręcić filmik (maks 2 minuty) lub stworzyć plakat dotyczący bezpiecznej sytuacji na terenach kolejowych. Wspólnie całą klasą postanowiliśmy stworzyć film. Samodzielnie ułożyliśmy słowa piosenki i we współpracy z panem Mieczysławem Szczepaniakiem nagraliśmy muzykę. Następnie chętni uczniowie pod opieką nauczycieli wybrali się na przejazd kolejowy w Klementowicach, gdzie nakręciliśmy film.                                          

Czytaj więcej: Udział klasy II w konkursie „Akcja Bezpieczeństwo”
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

001

 

     22 kwietnia to ważna data - Dzień Ziemi. W naszej szkole ten dzień uczciliśmy 20 kwietnia. Uczniowie klas IV - VIII wzięli udział w wymianie książek,  gier, zabawek.  Inicjatywa ta pozwoliła wymienić swoje rzeczy  na inne, ale również zwiększyć świadomość ekologiczną, promując kulturę dzielenia się.  W tym dniu również  uczniowie przygotowali eko- śniadanie  z wykorzystaniem sezonowych  i lokalnych produktów bogatych w składniki odżywcze.                   

Organizator- Agnieszka Lesiewicz

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

20230424 IMG20230422123508

Dnia 22.04.2023 r. chłopcy z klas VI i VII wzięli udział w rajdzie pieszym zorganizowanym przez PTTK w Kazimierzu Dolnym. Trasa rajdu wynosiła ok. 10 km. Wystartowaliśmy z Bochotnicy i poprzez malownicze trasy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego doszliśmy do Spichlerza Pielaka w Kazimierzu Dolnym. Na mecie czekało na nas ognisko i pieczone kiełbaski.

Teresa Słotwińska