foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 20191014 027

          Ślubowanie w naszej szkole jest bardzo ważnym wydarzeniem. Jest okazją do spotkania rodziców i pierwszoklasistów z nauczycielami i uczniami klas starszych. Dla pierwszaków to niezapomniana chwila, w której stają się pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej. Rodzice przeżywają moment wzruszenia, gdy widzą swoje dziecko wchodzące w nowy etap życia. Dla dziecka jest to bardzo ważny moment w jego życiu.

     W tym roku  ślubowanie klasy I zostało zaplanowane na 14 października.                                     

    Uroczystość odbyła się w obecności Dyrektor szkoły, zaproszonych gości, rodziców uczniów klasy I, nauczycieli i uczniów.

Uroczystość prowadziła uczennica klasy V. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły   i odśpiewaniu hymnu państwowego, zabrała głos Dyrektor szkoły. Następnie odbył się akt ślubowania i pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej w Klementowicach.Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie zaprezentowali część artystyczną. Następnie uczniom klasy I zostały wręczone  pamiątkowe dyplomy. Na koniec uroczystości uczniowie klasy I z rodzicami  i wychowawcą posadzili drzewko, którym będą się opiekować przez cały okres nauki w szkole.

Uroczystość zakończyła się spotkaniem przy herbatce uczniów, rodziców  i nauczycieli.

Contribute!
Books!
Shop!

2020 Copyright ZPO Klementowice Rights Reserved