Festyn rodzinny w Klementowicach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

 20220615 111826

Dnia 15 czerwca 2022r. odbył się festyn rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców. Tego dnia w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy, która ogarnęła nie tylko dzieci, lecz także rodziców, babcie, dziadków, nauczycieli…

Na uczestników czekały liczne atrakcje. Imprezę rozpoczęła część artystyczna – nasze przedszkolaki zaprezentowały kilka układów choreograficznych do wybranych piosenek, czym zjednały sobie serca publiczności. Podobne wrażenie wywarł również występ uczniów
klas I – III.                                                                                     

Następnie dzieci zostały zaproszone do różnorodnych gier i zabaw prowadzonych przez animatorów Czekolada Kids z Puław. Wiele frajdy sprawiły wspólne tańce, zawody  w pokonywaniu przeszkód, wyścigi w workach czy przeciąganie liny. Różnorodność zaplanowanych atrakcji spowodowała, że każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wśród atrakcji cieszących się największym zainteresowaniem było stoisko z face painting. Niespodzianką dla najmłodszych dzieci okazał się dmuchany zamek i zjeżdżalnie. Radości nie było końca, gdy na placu pojawiły się ulubione postaci z bajki „ Psi patrol”.

Oczywiście nikt nie wyszedł z festynu głodny! Zadbali o to rodzice, którzy przygotowali barek z przepysznymi ciastami, kiełbaski z grilla oraz popcorn.

Tak bogata oferta festynu możliwa była dzięki darczyńcom i sponsorom. Nie da się ukryć, że impreza należała do udanych. Dostarczyła mnóstwa emocji i radości, o czym świadczył nieznikający z twarzy uczestników uśmiech. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego święta - rodzicom,, sponsorom, dyrekcji, nauczycielom i pracownikom naszej szkoły. Podziękowania składamy także uczestnikom i gościom, którzy poprzez swoją obecność przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.

Agnieszka Lesiewicz